اطلاعیه فدراسیون فوتبال

فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در راستای توسعه ظرفیت و تکمیل هتل آکادمی ملی فوتبال صارد کرد.

به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون؛ فدراسیون فوتبال در اطلاعیه ای اعلام کرد در نظر دارد توسعه ظرفیت و تکمیل هتل آکادمی، واقع در ضلع غربی استادیوم آزادی، آکادمی ملی فوتبال ایران را به شرکتها و موسساتی که دارای سابقه و تجربه در امور سرمایه گذاری، ساخت و هتلداری هستند، واگذار کند.

بر همین اساس شرکتهای علاقمند می توانند تا پایان وقت اداری روز پنجم آبانماه سال جاری، پیشنهادات اولیه خود را به دفتر فدراسیون فوتبال واقع در آکادمی ملی فوتبال تحویل نمایند و در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا بازدید از محل مورد نظر، میتوانند با شرکت افق سبز فوتبال با شماره 44736560تماس حاصل کنند.
گفتنی است، فدراسیون فوتبال در رد و یا قبول پیشنهادات ارائه شده؛ مختار است.
خواندن 1993 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 14, 1394
رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در مراسم اختتامیه اولین فستیوال فوتبال پایه دختران دقایقی را سخنرانی کرد. به گزارش ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…