دکتر علیزاده: هدفمان از برگزاری فستیوال بانوان رشد و گسترش فوتبال است
رئیس آکادمی ملی فوتبال هدف از برگزاری فستیوال زیر 12 سال دختران را تامین آینده فوتبال بانوان دانست.
به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون؛ اولین دوره فستیوال دختران زیر 12 سال به میزبانی کردان کرج (اردوگاه ایثار) اواسط آبانماه برگزار می شود. دکتر محمد حسین علیزاده؛ رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: با توجه به تجربه ای که در برگزاری فستیوال پسران در سه سال متوالی داشته ایم؛ قصد داریم تا اولین دوره فستیوال دختران زیر 12 سال را برگزار کنیم تا داشته های خود را در قسمت بانوان ارزیابی کرده و به رشد و توسعه آن بپردازیم.
وی افزود: معتقدم برگزاری فستیوال دختران برای اولین بار کار بسیار مهمی است و اگر به درستی و بدون نقص برگزار شود، می توانیم آینده خوبی را برای فوتبال بانوان متصور باشیم. قصد داریم تا این فستیوال را به صورت مستمر همانند فستیوال پسران برگزار کرده تا بازیکنان مستعد خوبی را کشف و در اختیار تیم های ملی بانوان قرار دهیم.
رئیس آکادمی ملی فوتبال ادامه داد: اولین فستیوال فوتبال دختران زیر12 سال در اردوگاه ایثار شهرستان کرج از 12 تا 14 آبانماه برگزار می شود. با توجه به شرایط آب و هوایی و امکاناتی که در اختیار داریم، سعی بر آن خواهیم داشت تا فستیوال را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.باید مدیریت بیشتری در برگزاری این فستیوال داشته باشیم چرا که در قسمت دختران بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است. بر همین اساس قصدمان این است که این فستیوال را به بهترین نحو ممکن برگزار کنیم.
خواندن 1556 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 02, 1397
کشف استعدادهای فوتبالی در "ستاره‌ساز" برنامه ستاره‌ساز با حضور چهره‌های مطرح فوتبال ایران به زودی ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- اسفند 02, 1395
تغییرات جدید  فوتبال پایه از دیدگاه تاج تقسیم بندی فوتبال پایه به 9 منطقه  مهدی تاج رئیس فدراسیون ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…