در پی برگزاری اولین فستیوال فوتبال دختران زیر 12 سال

دکتر علیزاده: بازیکنان مستعد برای آینده فوتبال پایه بانوان انتخاب می شوند


رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: قصدمان از برگزاری فستیوال دختران زیر 12 سال این است که بازیکنان نخبه و با استعداد را انتخاب کنیم.

فدراسیون؛ دکتر محمد حسین علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: با هدف انتخاب بازیکنان نخبه و مستعد، قصد داریم تا آینده تیم های ملی فوتبال در رده پایه را تامین کنیم.

وی افزود: برای برگزاری این فستیوال تمامی امکانات و شرایط به خوبی فراهم شده و مجموعه ایثار در کردان کرج میزبان فوتبال آموزان دختر زیر 12 سال خواهد بود. با توجه به تجربه ای که در بخش پسران در برگزاری فستیوال ها داشته ایم از داشته های خود استفاده خواهیم کرد تا شاهد برگزاری این فستیوال به بهترین نحو ممکن باشیم.
گفتنی است، اولین دوره فستیوال دختران زیر 12 سال از 12 الی 14 آبان ماه در ورزشگاه ایثار کردان کرج با حضور 24 استان برگزار خواهد شد.
خواندن 1645 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 04, 1394
سرمربی جوانان پاس قوامیت تحت عمل جراحی قرار گرفت. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، علیرضاقربانی ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…