در پی برگزاری اولین فستیوال فوتبال دختران زیر 12 سال

دکتر علیزاده: بازیکنان مستعد برای آینده فوتبال پایه بانوان انتخاب می شوند


رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: قصدمان از برگزاری فستیوال دختران زیر 12 سال این است که بازیکنان نخبه و با استعداد را انتخاب کنیم.

فدراسیون؛ دکتر محمد حسین علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: با هدف انتخاب بازیکنان نخبه و مستعد، قصد داریم تا آینده تیم های ملی فوتبال در رده پایه را تامین کنیم.

وی افزود: برای برگزاری این فستیوال تمامی امکانات و شرایط به خوبی فراهم شده و مجموعه ایثار در کردان کرج میزبان فوتبال آموزان دختر زیر 12 سال خواهد بود. با توجه به تجربه ای که در بخش پسران در برگزاری فستیوال ها داشته ایم از داشته های خود استفاده خواهیم کرد تا شاهد برگزاری این فستیوال به بهترین نحو ممکن باشیم.
گفتنی است، اولین دوره فستیوال دختران زیر 12 سال از 12 الی 14 آبان ماه در ورزشگاه ایثار کردان کرج با حضور 24 استان برگزار خواهد شد.
خواندن 1227 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- تیر 11, 1397
در اولین دیداری که به وقت اضافه کشیده شد، روسیه در برابر اسپانیا از تعویض چهارم خود نیز استفاده کرد. به گزارش "ورزش ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- دی 26, 1395
به گزارش خبرنگار ما به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کنفدراسیون فوتبال آسیا برنامه کامل زمان‌بندی مسابقات ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…