در پی برگزاری اولین فستیوال فوتبال دختران زیر 12 سال
عرب عامری: برگزاری فستیوال بر مبنای آموزش است

رییس کمیته بانوان در نشست هماهنگی مسئولین برگزار کننده فستیوال فوتبال دختران گفت: برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر 12 سال بر مبنای آموزش خواهد بود.
فدراسیون؛ دکتر الهه عرب عامری، رئیس کمیته بانوان در این نشست گفت: از اینکه قرار است تا فستیوال در رده سنی پایه برگزار شود تا بتوانیم آینده فوتبال بانوان را تامین کنیم، بسیار خرسندم. ما نیاز به تربیت و پرورش صحیح تیم های پایه داریم. برهمین اساس کمیته بانوان با جدیت تشکیل تیم های پایه را با حضور برترین ها پیگیری و در این راستا فستیوال ملی دختران را در مهرماه با حضور تیم های نونهال باشگاهی، آموزش و پرورشی و مدارس فوتبالی برگزار خواهد کرد.
وی گفت: در فستیوال های استانی و به دنبال آن ملی نه تنها بازیکنان نخبه شناسایی می شوند، بلکه مربیان برتر نیز انتخاب خواهند شد. ضمن اینکه از استعدادیابهای مختلفی برای انتخاب بازیکنان مستعد و برتر بهره خواهیم برد تا همانطور که در بالا اشاره کردم، بتوانیم آینده تیم های پایه را تامین کنیم.
خواندن 1148 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- تیر 11, 1397
در اولین دیداری که به وقت اضافه کشیده شد، روسیه در برابر اسپانیا از تعویض چهارم خود نیز استفاده کرد. به گزارش "ورزش ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 20, 1394
فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در راستای توسعه ظرفیت و تکمیل هتل آکادمی ملی فوتبال صارد کرد. به گزارش سایت خبر ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…