در پی برگزاری اولین فستیوال فوتبال دختران زیر 12 سال
عرب عامری: برگزاری فستیوال بر مبنای آموزش است

رییس کمیته بانوان در نشست هماهنگی مسئولین برگزار کننده فستیوال فوتبال دختران گفت: برگزاری فستیوال فوتبال دختران زیر 12 سال بر مبنای آموزش خواهد بود.
فدراسیون؛ دکتر الهه عرب عامری، رئیس کمیته بانوان در این نشست گفت: از اینکه قرار است تا فستیوال در رده سنی پایه برگزار شود تا بتوانیم آینده فوتبال بانوان را تامین کنیم، بسیار خرسندم. ما نیاز به تربیت و پرورش صحیح تیم های پایه داریم. برهمین اساس کمیته بانوان با جدیت تشکیل تیم های پایه را با حضور برترین ها پیگیری و در این راستا فستیوال ملی دختران را در مهرماه با حضور تیم های نونهال باشگاهی، آموزش و پرورشی و مدارس فوتبالی برگزار خواهد کرد.
وی گفت: در فستیوال های استانی و به دنبال آن ملی نه تنها بازیکنان نخبه شناسایی می شوند، بلکه مربیان برتر نیز انتخاب خواهند شد. ضمن اینکه از استعدادیابهای مختلفی برای انتخاب بازیکنان مستعد و برتر بهره خواهیم برد تا همانطور که در بالا اشاره کردم، بتوانیم آینده تیم های پایه را تامین کنیم.
خواندن 1300 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- بهمن 20, 1395
سامی 12 بازیکن دعوت شده به تیم ملی فوتبال ساحلی جهت شرکت در مسابقات بین المللی پرشین کاپ از سوی سرمربی تیم ملی اعلام ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…