در پی برگزاری اولین فستیوال فوتبال دختران زیر 12 سال
ملامحمد: 9 کارگاه آموزشی برای دختران فوتبال آموز در نظر گرفته ایم

رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال گفت: با برگزاری دوره های آموزشی قصد داریم با اجرای  برنامه های فرهنگی، محیط شاد و مفرحی را برای تیم ها فراهم کنیم.
فدراسیون، محمدرضا ملامحمد، رئیس کمیته فرهنگی در نشست مسئولین برگزار کننده اولین فستیوال دختران زیر 12 سال گفت: با برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی سعیمان بر این است که محیط پرنشاط و مفرحی را برای فوتبال آموزان فراهم کنیم. بر همین اساس  با توجه به زمان برگزاری فستیوال، پس از ورود تیم ها، در شب اول برنامه نمایش فرهنگی راداشته و در روز دوم، 9 کارگاه آموزشی را برای تیم ها برگزار خواهیم کرد تا فوتبال آموزان با مباحثی تفریحی و آموزشی از قبیل  کتابخوانی (با من بخوان)، حقوق کودک، مهارتهای زندگی، نمایش فوتبال، بازی بومی و محلی، نقاشی کودکان با محوریت فوتبال، خلاقیت به سبک بازی با همکاری کانون فکر و پرورشی کودکان، موضوع 12 قانون فوتبال و با هم قرآن بخوانیم آشنا شوند.
وی در پایان گفت: در روز ورود تیم ها نیز با سرپرستان تیم ها نشست فرهنگی خواهیم داشت تا سرپرستان ومربیان کاملا توجیه شوند تا فوتبال آموزان در کارگاه های اموزشی حضور داشته باشند.
خواندن 6531 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- بهمن 20, 1395
سامی 12 بازیکن دعوت شده به تیم ملی فوتبال ساحلی جهت شرکت در مسابقات بین المللی پرشین کاپ از سوی سرمربی تیم ملی اعلام ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…