بازدید مسئولین فدراسیون نروژ از امکانات آکادمی ملی فوتبال + عکس

مسئولین فدراسیون فوتبال نروژ عصر امروز با حضور در آکادمی ملی فوتبال، از امکانات این مجموعه بازدید کردند.


به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون، امدل -رییس افتخاری فدراسیون فوتبال نروژ و دکتر اندرز -مسئول بخش توسعه فوتبال این فدراسیون با حضور در آکادمی از امکانات مهمانسرا شماره یک، سالن فوتسال، سالن وزنه، محل اقامت تیم ها، کلنیک پزشکی، دفتر کادر فنی تیم ملی فوتبال، زمین فوتبال شماره یک، ساختمان در دست احداث کلینیک پزشکی و موزه فوتبال در سالن جلسات آکادمی ملی فوتبال بازدید کردند.
در این بازدید دکتر زهره هراتیان توضیحاتی را درباره فعالیت های کلینیک پزشکی ورزشی فوتبال در مجموعه آکادمی توضیحاتی را ارائه کرد و درباره ساخت ساختمان جدید کلنیک پزشکی مطالبی را به مسئولین فدراسیون فوتبال نروژ مطرح کرد.
در ادامه دکتر محمد حسین علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال در جلسه ای که با امدل و دکتر اندرز برگزار کرد درباره برنامه های صورت گرفته در آکادمی ملی فوتبال، تخصص امکانات و ایجاد شرایط مناسب برای فعالیت تیم های پایه، برگزاری فستیوال های مدارس فوتبال در بخش پسران و در رده سنی زیر 12 سال، برگزاری اولین فستیوال دختران فوتبال در رده سنی زیر 12 سال، برگزاری دوره های آموزشی داخلی و بین المللی نکاتی را مطرح کرد.
امدل، رئیس افتخاری فدراسیون فوتبال نروژ درباره امکانات و شرایط آکادمی ملی فوتبال گفت: خوشبختانه امکانات بسیار مطلوبی در یک مجموعه وجود دارد که این امر باعث می شود تا تیم های مختلف ملی در رده های پایه بهترین بهره را ببرند. به مدیریت فدراسیون فوتبال و آکادمی ملی فوتبال تبریک می گویم، چرا که شرایط را برای تیم های خود به گونه ای فراهم کرده اند که ورزشکاران با فراغ بال، در این مجموعه فعالیت داشته باشند.

خواندن 3057 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 04, 1394
زیر 13 ساله های تهران مسابقات خود را در روزهای پایانی هفته برگزار می کنند. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…