در پی برگزاری اولین فستیوال فوتبال پایه دختران کشور

علیزاده: با برگزاری فستیوال داشته فوتبال پایه در بانوان مشخص می شود


رئیس آکادمی ملی فوتبال درباره برگزاری اولین فستیوال فوتبال پایه دختران کشور گفت: با هدف انتخاب بازیکنان مستعد و نخبه، فستیوال دختران را برگزار می کنیم.
به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون؛ دکتر محمد حسین علیزاده، رئیس آکادمی ملی فوتبال گفت: اولین فستیوال فوتبال پایه دختران کشور به منظور شناخت داشته های خود در فوتبال بانوان و در نهایت تحت پوشش قرار دادن آن برای تیم های ملی فوتبال برگزار می شود. در واقع قصد داریم تا همانند فستیوال پسران در رده زیر 13 سال، فستیوال های بانوان را برگزار کنیم و بازیکنان مستعد و منتخب را برگزیده و سرمایه گذاری های لازم را در این خصوص انجام دهیم.
وی در ادامه بیان کرد: ظهر فردا ورود تیم های شرکت کننده در نخستین  فستیوال دختران زیر 12 سال بوده و 23 تیم از استانهای کشور آمادگی خود را اعلام کرده اند. مراسم افتتاحیه فستیوال دختران صبح روز چهارشنبه 12 آبان ماه با حضور مسئولین فدراسیون، وزارت ورزش و جمعی از میهمانان و پیشکسوتان از تهران و البرز برگزار خواهد شد.
رئیس آکادمی  ملی فوتبال در ادامه بیان کرد: باتوجه به برنامه ریزی منسجمی که برای انتخاب بازیکنان در رده های پایه و در  قمست پسران داشتیم تا آینده تیم های ملی را تامین کنیم، برای بانوان نیز این برنامه ریزی را داشته و از امسال استارت برگزاری فستیوال را زده ایم.
وی در پایان گفت: شروع برگزاری این فستیوال با حضور 23 استان است و فکر می کنم که با توجه به اولین دوره این فستیوال، تعداد تیم های شرکت کننده بسیار مطلوب و قابل قبول است و امیدوارم از سالهای آتی تعداد تیم ها بیشتر شود.
خواندن 1993 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- بهمن 12, 1395
نتایج کسب شده در روز سوم مسابقات زیرگروه فوتبال ساحلی کشور در زیر مشاهده می فرمایید. گروه A : الوند اکباتان ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…