برای حضور در گواتمالا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت
عرب عامری: آینده فوتبال ایران با حضور فوتبال آموزان نخبه تامین می شود/

رئیس کمیته بانوان درباره برگزاری اولین دوره فستیوال فوتبال پایه دختران کشور و حضور تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی گواتمالا با سایت رسمی فدراسیون گفت و گو کرد.
به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون؛ دکتر الهه عرب عامری، رئیس کمیته بانوان درباره برگزاری اولین دوره فستیوال فوتبال پایه دختران کشور گفت: این فستیوال می تواند کمک بسزایی برای شناخت بازیکنان نخبه و با استعداد در سطح کشور برای ما باشد. ما نیاز داریم تا تیم های پایه خود را تقویت کنیم و در مسابقات مختلف بین المللی حضور داشته باشیم. بر همین اساس برگزاری این فستیوال در امسال و سالهای آتی می تواند آینده فوتبال ایران را تامین کند چرا که برترین ها را شناسایی کرده و از آنها برای حضور در تیم های ملی استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: از 23 استان کشور در این فستیوال حضور دارند و در مجموع حدود322 بازیکن به همراه مربیان و سرپرستان خود در اردوگاه ایثار کردان کرج فعالیتهای فرهنگی، آموزشی، قوانین فوتبال پایه و در واقع مسابقه ای بدون تعیین برنده و بازنده را برگزار می کنند. در همین راستا از 13 استان کشور، استعدادیابهایی را دعوت کرده ایم که علاوه برحضور در دوره آموزشی استعدادیابی، بازیکنان مستعد را انتخاب و به ما معرفی می کنند. ضمن اینکه برنامه های فرهنگی متنوعی را برای فوتبال آموزان در نظر گرفته ایم و 10 کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان برگزار می کنیم.
رئیس کمیته بانوان ادامه داد: زمانی که تیم ملی فوتسال ایران عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرد، انگیزه ای در میان خانواده ها ایجاد شد که شاید روزی فرزندانشان برای این مرز و بوم افتخار آفرین باشند. بر همین اساس استقبالی که در اولین دوره فستیوال دختران از سوی خانواده ها و استانها آن هم در شرایط زمان تحصیلی و آب و هوای سرد و بارانی، صورت گرفته، بسیار مناسب و مطلوب است.
نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان درباره حضور تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی گواتمالا در پایان گفت: نامه ای را از فدراسیون فوتبال گواتمالا دریافت کرده ایم که آنها به ما پیشنهاد داده اند به آلمان برویم و ویزای شینگین بگیریم و سپس اقدامات بعدی را برای ویزای گواتمالا انجام دهیم. ما تمامی شرایط و وضعیت سفر و همچنین حضور تیم ملی فوتسال را در کشور گواتمالا در نظر می گیریم و شک نکنید تمام تلاش خود را برای شرکت بازیکنان در این دوره از بازیها بکار خواهیم گرفت.

 
خواندن 2082 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 16, 1394
بیداریان: این فستیوال کمک بسزایی برای شناخت مستعدان  به ما کرد پیشکسوت فوتبال معتقد است که برگزاری فستیوال های ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…