برای حضور در گواتمالا تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت
عرب عامری: آینده فوتبال ایران با حضور فوتبال آموزان نخبه تامین می شود/

رئیس کمیته بانوان درباره برگزاری اولین دوره فستیوال فوتبال پایه دختران کشور و حضور تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی گواتمالا با سایت رسمی فدراسیون گفت و گو کرد.
به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون؛ دکتر الهه عرب عامری، رئیس کمیته بانوان درباره برگزاری اولین دوره فستیوال فوتبال پایه دختران کشور گفت: این فستیوال می تواند کمک بسزایی برای شناخت بازیکنان نخبه و با استعداد در سطح کشور برای ما باشد. ما نیاز داریم تا تیم های پایه خود را تقویت کنیم و در مسابقات مختلف بین المللی حضور داشته باشیم. بر همین اساس برگزاری این فستیوال در امسال و سالهای آتی می تواند آینده فوتبال ایران را تامین کند چرا که برترین ها را شناسایی کرده و از آنها برای حضور در تیم های ملی استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: از 23 استان کشور در این فستیوال حضور دارند و در مجموع حدود322 بازیکن به همراه مربیان و سرپرستان خود در اردوگاه ایثار کردان کرج فعالیتهای فرهنگی، آموزشی، قوانین فوتبال پایه و در واقع مسابقه ای بدون تعیین برنده و بازنده را برگزار می کنند. در همین راستا از 13 استان کشور، استعدادیابهایی را دعوت کرده ایم که علاوه برحضور در دوره آموزشی استعدادیابی، بازیکنان مستعد را انتخاب و به ما معرفی می کنند. ضمن اینکه برنامه های فرهنگی متنوعی را برای فوتبال آموزان در نظر گرفته ایم و 10 کارگاه آموزشی برای شرکت کنندگان برگزار می کنیم.
رئیس کمیته بانوان ادامه داد: زمانی که تیم ملی فوتسال ایران عنوان قهرمانی آسیا را کسب کرد، انگیزه ای در میان خانواده ها ایجاد شد که شاید روزی فرزندانشان برای این مرز و بوم افتخار آفرین باشند. بر همین اساس استقبالی که در اولین دوره فستیوال دختران از سوی خانواده ها و استانها آن هم در شرایط زمان تحصیلی و آب و هوای سرد و بارانی، صورت گرفته، بسیار مناسب و مطلوب است.
نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان درباره حضور تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی گواتمالا در پایان گفت: نامه ای را از فدراسیون فوتبال گواتمالا دریافت کرده ایم که آنها به ما پیشنهاد داده اند به آلمان برویم و ویزای شینگین بگیریم و سپس اقدامات بعدی را برای ویزای گواتمالا انجام دهیم. ما تمامی شرایط و وضعیت سفر و همچنین حضور تیم ملی فوتسال را در کشور گواتمالا در نظر می گیریم و شک نکنید تمام تلاش خود را برای شرکت بازیکنان در این دوره از بازیها بکار خواهیم گرفت.

 
خواندن 1257 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 21, 1394
نماینده فدراسیون فوتبال جهت بررسی نهایی فاز اول ویژن ایران به استان لرستان سفر می کند. به گزارش سایت خبر فوتبال ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…