معینی: جوانان دو تیم باعث هیجان و رقابتی جذاب در شهر آورد بودند

کارشناس فوتبال درباره شهرآورد هشتاد و یکم گفت: طی چند سال گذشته چنین بازی خوب و جذابی را از دو تیم پرسپولیس و استقلال ندیده بودم.


به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون، فریدن معینی، کارشناس فوتبال درباره بازی شهرآورد دو تیم تهرانی گفت:  این بازی فوق العاده بود. در این چند سال، چنین بازی را از این دو تیم ندید بودم. در واقع پیش بینی شده بود که این بازی جالب تر از مسابقات گذشته خواهد شد.

وی افزود: جوان شدن تیم ها و انگیزه بالای بازیکنان تازه نفس و جوان باعث شد تا شاهد رقابت جذابی از هر دو تیم باشیم. این جوانها  با بازی و تلاشی که در این شهرآورد داشتند علاوه بر موفقیت برای تیم خود، می خواستند که خودشان را به کادر فنی ثابت کنند و همین مسئله باعث شد که بازی شکل بهتری پیدا کند. در واقع جوانان بدور از حاشیه، به متن کار و تمرین و بازی فکر می کنند تا به هدف خود برسند.
وی در ادامه درباره شرایط بازی گفت: شرایط بازی به گونه ای بود که استقلال وقتی گل را زد در اواخر بازی رو به بازی دفاعی و ضد حمله آورد که این امر اندکی مشکل ساز شد و نتوانستند آنطور که باید با حفظ توپ از گل خود محافظت کنند.
کارشناس فوتبال گفت: فشارهای بی وقفه پرسپولیس نیز باعث شد تا به گل برسند. این تیم در دقایق پایانی مرتبا حمله کرد و میل به پیروزی و رقابتی بودن این بازی باعث شد تا به خواسته خود در دقایق پایانی وقت اضافه رسید. در واقع این اتفاق از نظر فوتبالی نشان می دهد که تیم ها تا ثانیه آخر تلاش می کنند و با سخت کوشی مسابقه ای جذاب را از خود به جای بگذارند.
خواندن 3367 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 18, 1394
هفته دهم آسیا ویژن نونهالان تهران طی روزهای گذشته برگزار شد. به گزارش سایت استعداهای فوتبال پایه به نقل از فوتبال ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…