معینی: باید سطح کیفی مسابقات در رده های پایه را افزایش دهیم

سرپرست کمیته جوانان گفت: برگزاری مسابقات پایه در کشور می تواند به آینده فوتبال ایران در رده های تیم های ملی کمک بسزایی کند.


به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فدراسیون، فریدون معینی، سرپرست کمیته جوانان درباره برگزاری مسابقات پایه در سطح کشور گفت: از اینکه مسابقات به طور اتوماتیک در سطح کشور و با برنامه ریزی دقیق سازمان لیگ برگزار می شود، بسیار خوشحالیم. چرا که با فعال شدن تیم های پایه، دست مربیان تیم های ملی برای انتخاب بازیکنان باز تر بوده و به راحتی می توانند بازیکنان مورد نظر خود را جذب کنند.

وی در ادامه بیان کرد: در برگزاری مسابقات باید سعیمان بر این باشد که کیفیت بازی را بالا ببریم و این کیفیت مطلوب باز می گردد به فعالیت مربیان در تیم های پایه. همچنین نحوه برگزاری مسابقات نیز کمک بسزایی در سطح کیفی مسابقات خواهد داشت و بازیکنان با انگیزه و تلاش بیشتری برای رشد خود و در نهایت پیروزی تیم خود تلاش می کنند که این امر به خودی خود، باعث ارتقا سطح مسابقات می شود.
وی در پایان گفت: در ماه آینده با کادر فنی تیم های ملی پایه نشستی را برگزار خواهیم کرد و در راستای برنامه هایی که در اختیارمان قرار می دهند، تصمیم گیری می کنیم و اردوهای تیم های جوانان، نوجوانان و نونهالان را در دستور کاری خود قرار می دهیم.
خواندن 3584 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 14, 1394
هفته سیزدهم لیگ برتر نونهالان تهران امروز آغاز شد. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از تخصصی فوتبال درمسابقات ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…