دکتر علیزاده: سال آینده منتظر حضور پر شور شما در دومین فستیوال خواهیم بود

رئیس آکادمی ملی فوتبال در مراسم اختتامیه اولین فستیوال فوتبال پایه دختران که بعدازظهر امروز در اردوگاه ایثار برگزار شد، دقایقی را برای تیم های شرکت کننده صحبت کرد.


به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از رسمی فدراسیون؛ دکتر محمد حسین علیزاده، رئیس اکادمی ملی فوتبال در مراسم اختتامیه فسیتوال فوتبال پایه دختران گفت: امیدوارم که این فستیوال برای همه شما لذت بخش بوده باشد و فضای دلپذیری را پشت سر گذاشته باشید.
وی افزود: از تمامی همکاران در کمیته های پزشکی، فرهنگی، روابط عمومی، بانوان و دیگر همکاران در زمینه فوتبال پایه که به ما در برگزاری این فستیوال کمک کردند، تشکر می کنم.اگر کمک کمیته بانوان و مدیریت آن نبود، در این فستیوال شاهد برگزاری منظم و مطلوب آن نبودیم.
رئیس اکادمی ملی فوتبال ادامه داد: اگر توقع دارید در تیم ملی باشید و برای ایران افتخار آفرین باشید، باید تلاش کنید و از سوی استعدادیاب های فدراسیون فوتبال مورد ارزیابی قرار خواهید گرفت و به زودی لیست نفرات منتخب شاهد اولین فستیوال زیر 12 سال بانوان اعلام خواهد شد.
دکتر علیزاده ادامه داد: از شما که در این دو روز در کارگاه های آموزشی و فرهنگی مشارکت کرده اید، تشکر می کنم. امیدوارم سال آینده شاهد حضور پر شور شما در دومین فستیوال بانوان داشته باشیم.
وی در پایان گفت:سه محور اصلی در این فستیوال مد نظرمان بود. برنامه های فرهنگی به ما نشان می دهد که رویکردهای فرهنگی برایمان بسیار مهم است. دوم اینکه از سوی افراد فنی مورد ارزیابی قرار گرفته اید که رویکرد فنی در این جشنواره برایمان اهمیت داشت و سومین مورد بحث تندرستی بود که در بخش پزشکی و پیکر سنجی ارزیابی های مختلفی صورت گرفت.

 

خواندن 5824 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- دی 28, 1395
«محمد حسین میرشمسی» سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران 15 بازیکن را به اردوی آماده ساری دعوت کرد. ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…