آخرین وضعیت نونهالان استقلال از زبان صدرمحمدی

سرمربی نونهالان استقلال در مورد وضعیت این تیم صحبت کرد.

به گزارش سايت اخبار فوتبال پايه به نقل از فوتبال پایه، حسین صدرمحمدی گفت: شرایط تیم نونهالان استقلال خوب است و با تمرین مستمر و زحمات بازیکنان جایگاه خوبی داریم.

وی ادامه داد: ما با این تیم شاهکار کردیم 9 بازیکن اصلی ندارم، چهار بازیکن به خاطر شناسنامه کنار گذاشتم و یک بازیکن مان که به آلمان رفت کاپیتان تیمم بود.  سه بازیکن هم از هفته دهم سودای جدایی  در سر دارند  و سر تمرینات حاضر نشدند، ولی با لطف خدا و همت بازیکنان و کادر فنی توانستم جز سه تیم اول باشیم که واقعا با این بضاعت شاهکار بوده است. امیدوارم در نیم فصل با جذاب نفرات خوب این شرایط را حفظ کرده و بتوانیم در امر کشف استعداد و رشد فوتبال پایه کمک کنیم. آرزوی موفقیت برای اکادمی فوتبال استقلال دارم.

خواندن 23234 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- دی 13, 1395
"مرتضی رهگشا" داور لیگ برتر فوتبال ساحلی درگذشت  مرتضی رهگشا داور ارزنده لیگ برتر فوتبال ساحلی کشورمان به دلیل ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…