زارعی: اسامی بازیکنان مستعد فوتبال دختران و پسران را به زودی اعلام می کنیم
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال استانها طی روزهای آتی خبر داد.
به گزارش سايت اخبار فوتبال پايه به نقل از فدراسیون؛ دکتر مصطفی زارعی، مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال گفت: استعدادیابی هایی که صورت گرفته  باعث شد تا وضعیت بازیکنان در رده های پایه را ارزیابی کنیم و برنامه ریزی دقیقی برای برگزاری دور های بعدی فستیوال مدارس فوتبال دختران و پسران داشته باشیم.
وی افزود: استعدادیاب های آکادمی ملی فوتبال آزمون های مختلفی را از بازیکنان حاضر در فستیوال گرفته و نتیجه آن را ارزیابی خواهیم کرد و به زودی اسامی 50 بازیکن دختر و همچنین پسران را به کمیته های بانوان و جوانان برای برگزاری اردو های تیم های ملی اعلام خواهیم کرد.
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال در ادامه بیان کرد: برنامه مدونی برای استعدادیابی در رده سنی زیر 12 سال داریم. بر همین اساس طرحی را ارائه طراحی کرده ایم تا از این پس در فستیوال مدارس فوتبال استان های کشور نیز با توجه به طرحی که ارائه کرده ایم ، آزمون های مختلف گرفته شود که ابتدا باید این طرح در شورای آکادمی و سپس در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال تصویب شود و سپس به استانها ابلاغ خواهیم کرد.
وی در پایان از برگزاری نشست مسئولان استانی مدارس فوتبال کشور در دی ماه خبرداد و گفت: در این نشست در خصوص برگزاری فستیوال های برگزاری شده در قسمت دختران و پسران و همچنین بررسی طرح برگزاری فستیوال زیر 14 سال دختران و پسران به صورت مشترک و با مشارکت آموزش و پرورش به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.
 
خواندن 68061 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 15, 1394
هفته سیزدهم آسیاویژن نوجوانان تهران امروز به پایان رسید. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از  فوتبال پایه، ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…