پیمان حسینی: قرعه ایران خوب است

قرعه کشی مقدماتی جام جهانی فوتبال ساحلی در منطقه آسیا انجام شده و ایران هم حریفان خود را در مرحله گروهی شناخت. 

 به گزارش "ورزش سه" پیمان حسینی – دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در مورد قرعه ایران به "ورزش سه" می گوید: «با قرعه خوبی مواجه شده ایم. بازی های مرحله گروهی نمی تواند خیلی برای ما سخت باشد. هر چند که در فوتبال امروز نباید هیچ حریفی را دست کم گرفت. مهم انجام دو بازی خوب در مرحله نیمه نهایی است که منجر به قهرمانی ما خواهد شد. ما در دوره پیشین و در مرحله قبل از حضور در فینال به ژاپن باختیم و بعد با شکست لبنان به جام جهانی صعود کردیم. این بار شرایط بهتری داریم. به خصوص با موفقیتی که در جام بین قاره ای به دست آوردیم انتظارات از ما بیشتر شده و باید همه تلاش خود را به کار بگیریم با مقامی بهتر از سومی به جام جهانی صعود کنیم.»


دروازه بان تیم ملی فوتبال ساحلی در مورد شرایط بدنی خود گفت: «با توجه به تلاش های کادر پزشکی تیم ملی آسیب دیدگی ام برطرف شده و انشاالله در اردوی جدید پا به پای دیگر بازیکنان تمرین خواهم کرد تا برای بازی های مقدماتی جام جهانی آماده شوم.»

خواندن 1823 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 27, 1394
به گزارش سايت اخبار فوتبال پايه به نقل از فوتبال استان تهران، برنامه دیدارهای عقب افتاده از رده نونهالان برتر، ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…