سه تیم بزرگ اروپایی در راه ایران

سه تیم بزرگ فوتبال ساحلی جهان به ایران می آیند تا در تورنمنت چهار جانبه بوشهر شرکت کنند. تورنمنتی که قرار است با نام پرشین کاپ برگزار شود. 

 به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج – رئیس فدراسیون فوتبال چندی پیش وعده برگزاری دو تورنمنت بزرگ فوتبال ساحلی با حضور تیم های شاخص جهان در شهرهای بوشهر و یزد را داده بود که به نظر می رسد تورنمنت بوشهر در حال محقق شدن است. 

تورنمنت بوشهر با حضور تیم های ملی ایران – ایتالیا – اسپانیا و لهستان برگزار می شود. در روزهای پایانی بهمن ماه و در استادیوم کنار ساحل که ظاهرا شهرداری بوشهر قول داده ظرفیت تماشاگر آن را افزایش دهد. 

تورنمنتی که در یزد برنامه ریزی شده در سطح باشگاهی است و این دو تورنمنت قرار است در تقویم فیفا گنجانده شود. در حال حاضر هم مقدمات حضور تیم های شاخص جهان در تورنمنت بوشهر را فیفا مهیا کرده است.

برگزاری این بازی ها نقش عمده ای در موفقیت تیم ملی فوتبال ساحلی خواهد داشت. از سویی می تواند مخابره کننده اخبار خوبی از زیبایی ها، امنیت و فرهنگ مردم ایران زمین به اروپایی ها باشد. 

گفتنی است تیم ملی فوتبال ساحلی بعد از این تورنمنت باید مهیای حضور در بازی های مقدماتی جام جهانی باهاما شود که سال آینده برگزار خواهد شد. البته بازی های مقدماتی را اسفند ماه امسال در مالزی شاهد خواهیم بود که از بین 13 تیم حاضر در این رقابت ها سه تیم به جام جهانی صعود خواهند کرد.

خواندن 1091 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 14, 1394
رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال در مراسم اختتامیه اولین فستیوال فوتبال پایه دختران دقایقی را سخنرانی کرد. به گزارش ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…