دو رویداد بین المللی فوتبال ساحلی در ایران

تیم های حاضر در مسابقات بین المللی ایران مشخص شدند/سازمان جهانی فوتبال ساحلی در گزارش خود اعلام کرد با رشد و توسعه فوتبال ساحلی در ایران مسابقاتی در شهرهای بوشهر و یزد برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار ما از سایت رسمی فدراسیون، به نقل از سایت سازمان جهانی فوتبال ساحلی، ایران به عنوان کشور پیشرو در فوتبال ساحلی طی هفته های آتی میزبان دو رویداد مهم فوتبال ساحلی در سطح ملی و باشگاهی است. بدون شک با پیشرفت روز افزون فوتبال ساحلی در ایران و پیرو موفقیت های کسب شده اخیرتوسط تیم ملی فوتبال ساحلی ایران، تیم ملی و هواداران این ورزش بسیار تحسین شده اند.

در ادامه آمده است: از پیگیری و تعهد بی وقفه مدیران ورزشی ایران بسیار سپاسگزاریم، به زودی هواداران فوتبال ساحلی این شانس را دارند که با ستارگان این ورزش در ایران دیدار مستقیم داشته باشند. جام فوتبال ساحلی ایران در شهر بوشهر که در جنوب ایران قرار دارد، برگزار می شود. این رقابتها از 26 لغایت 28 بهمن ماه برگزار و تیم ملی ایران در این شهر به مصاف سه تیم مطرح اروپایی خواهد رفت.

اوکراین مدافع عنوان قهرمانی یورو لیگ فوتبال ساحلی واجد شرایط شده است تا در کنار رقیبانش ایتالیا و لهستان که به جام جهانی 2017 باهاما صعود کردند، در این مسابقات حاضر شودد که انتظار می رود رقابت جذابی باشد.

چند هفته بعد از 7 تا9 فروردین ماه 1396(27 تا 29 مارچ) در شهر یزد، همزمان با پایان رقابتهای باشگاهی رقابتهای جام Eurasia فوتبال ساحلی در جریان خواهد بود.

تیم های الاهلی امارات - لوانته اسپانیا و لوکوموتیو قهرمان روسیه – مقاومت گلساپوش یزد برای کسب عنوان قهرمانی در این رقابتها به مصاف یکدیگر می روند.

خواندن 1129 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 29, 1394
رخی تیم های جوانان تهران بدنبال یارگیری بدون تعامل هستند. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، نیم ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…