آغاز کلاس مربیگری سطح یک فوتبال ساحلی آسیا در یزد

در یزد کلاس مربیگری سطح یک فوتبال ساحلی آسیا برگزار می گردد

به گزارش خبرنگار ما این دوره با تدریس کورش شجاع و عباس هاشم پور با حضور 19 مربی شاغل در لیگ برتر از صبح شنبه به میزبانی هیئت فوتبال استان یزد آغاز شده است و تا پنج شنبه بیست و یکم بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

گفتنی است مربیان حاضر صبح ها از ساعت ۸ تا ۱٢ در محل (هتل راه و ما) آموزش های تئوری را پشت سر می گذارند و عصر ها هم از ساعت ۱۴ تا ۱٨ در ورزشگاه سلمان محمودآباد مسائل عملی مربیگری را فرا می گیرند و پس از آن نیز تا ساعت ٢۰ به مرور دروس روزانه می پردازند.

لازم به ذکر است در فصل پیش روی لیگ برتر فوتبال ساحلی ایران صرفا مربیانی می توانند فعالیت کنند که موفق به اخذ مدرک مربیگری سطح یک آسیا شده باشند .

خواندن 1295 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- تیر 11, 1397
در اولین دیداری که به وقت اضافه کشیده شد، روسیه در برابر اسپانیا از تعویض چهارم خود نیز استفاده کرد. به گزارش "ورزش ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- خرداد 12, 1397
در سال های اخیر یکی از چالش های باشگاه ها در نقل و انتقالات ماجرای پرداخت حق رشد بازیکنان به باشگاه قدیمی است، موضوعی ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…