جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی

جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی با حضور رئیس دپارتمان ساحلی

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی اداره کل وزش و جوانان استان بوشهر؛ جلسه هماهنگی برگزاری مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی با حضور رییس دپارتمان ساحلی در بوشهر برگزار شد.

رییس دپارتمان فوتبال ساحلی در بوشهر با اشاره به همیت مسابقات پرشین کاپ که برای اولین بار در ایران برگزار می شود، بیان نمود.

به منظور برگزاری هرچه بهتر این رقابت ها امروز کمیته ای در بوشهر با ریاست بهروزیان فر مدیرکل ورزش و جوانان، رییس هیئت فوتبال بوشهر و تنی چند از مسئوولین برگزار شد.

وی مهمترین دغدغه برگزار کنندگان را مهیا نمودن زمین برگزاری دانست و اضافه کرد امروز بازیدی محل ساخت ورزشگاه داشتیم که الحمد الله روند پیشرفت مناسبی را شاهد بودیم.

وی افزود: این مسابقات با نظارت فدراسیون جهانی برگزار میشود که در صورت رضایت انها از روند برگزاری این مسابقات سالهای اتی هم در بوشهر برگزار خواهد شد.

بهروزیان فر مدیر کل ورزش و جوانان هم گفت : ورزشگاه محل برگزاری بازی ها مطابق با استاندار های جهانی  تا زمان برگزاری بازی ها کاملا اماده خواهد شد.

خواندن 7368 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 26, 1394
مسابقات هفته پانزدهم لیگ برتر جوانان تهران برگزار شد. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، در هفته ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…