تیم ملی ایران 4 – تیم ملی ایتالیا 3
تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان موفق شد مقام نخست مسابقات پرشین کاپ بوشهر را از آن خود کند.
به گزارش خبرنگار ما از سایت رسمی فدراسیون، شاگردان محمدحسین میرشمسی در آخرین روز از مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه دهکده گردشگری بوشهر به مصاف تیم ایتالیا رفتند و توانستند این تیم را با نتیجه 4 بر 3 شکست دهند و قهرمان مسابقات بین المللی پرشین کاپ شدند. گلهای ایران را محمد احمدزاده (دوگل)، محمد علی مختاری و مصطفی کیانی به ثمر رساندند.
برهمین اساس تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان به مقام قهرمانی این رقابتها دست یافت و تیم های ملی اوکراین، ایتالیا و لهستان به ترتیب به مقام های دوم تا چهارم را کسب کردند.
لازم به توضیح است طبق آیین نامه مسابقات بین المللی فوتبال ساحلی پرشین کاپ به تیم های اول و دوم جام اهدا می شود، همچنین سه جایزه انفرادی به فنی ترین بازیکن، بهترین دروازه بان و آقای گل این رقابت ها تعلق می گیرد. در ضمن این مسابقات در سالهای آتی نیز به میزبانی بوشهر برگزار خواهد شد.
گفتنی است به امتیازات رنکینگ جهانی تیم های اول تا چهارم مسابقات بین المللی پرشین کاپ به ترتیب ۱۰۰ ، ۸۰ ، ۶۰ و ۴۰ امتیاز افزوده خواهد شد
خواندن 6667 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 15, 1394
هفته سیزدهم لیگ برتر نونهالان تهران امروز به پایان رسید. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از  فوتبال پایه، ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…