تقسیم بندی فوتبال پایه به 9 منطقه

تغییرات جدید  فوتبال پایه از دیدگاه تاج

تقسیم بندی فوتبال پایه به 9 منطقه 

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال از تقسیم بندی فوتبال پایه کشور در 9 منطقه و بهبود شرایط سوادآموزی بازیکنان این رده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از "ورزش سه"، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در گفتگویی به عدم وجود سیستم مناسب در فوتبال پایه کشور اشاره داشته است. یکی از موضوعاتی که برای بهبود شرایط در فوتبال پایه مورد توجه قرار گرفته است، وضعیت سواد بازیکنان این رده به دلیل مسافرت های طولانی است. مهدی تاج در گفتگو با خبرگزاری فارس در این خصوص گفته است:« از 8 سال پیش که نایب رئیس فدراسیون فوتبال شدم احساس می‌کردم که وضع موجود یک جا می‌لنگد و یک نمونه آن وضعیت تحصیل بچه‌هایی بود که به خاطر تعدد مسافرت‌ها تقریباً داشتیم، یکسری فوتبالیست بی‌سواد را تحویل می‌دادیم در حالی که آدم باسواد در همه حالات با انسان بی‌سواد فرق می‌کند و حتماً از این فضا حتی فوتبالیست بزرگ هم بیرون می‌آید بنابراین تصمیم گرفتیم که فوتبال پایه را در 9 منطقه تقسیم کنیم که اقدام درستی هم بود.»


تاج در ادامه صحبت هایش به مزایای منطقه ای شدن فوتبال پایه پرداخته و ادامه می دهد:« با 9 منطقه‌ای کردن کشور، استعدادها دیده می‌شوند و فدراسیون باید همین مسیر را هم حالا و هم بعد ادامه دهد و این موضوع باید محور جریان فدراسیون فوتبال باشد و این 9 منطقه باید به کار خود ادامه دهد.»

 

خواندن 3664 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 02, 1397
کشف استعدادهای فوتبالی در "ستاره‌ساز" برنامه ستاره‌ساز با حضور چهره‌های مطرح فوتبال ایران به زودی ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 28, 1394
یک سال از درگذشت غلامحسین مظلومی می گذرد. به گزارش سايت اخبار فوتبال پايه به نقل از  فوتبال پایه، 29 آبان سال ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…