مدال جام جهانی در ویترین افتخارات فوتبال ساحلی

انتقام از ایتالیا و کسب مقام سوم جهان

ملی پوشان فوتبال ساحلی با برتری برابر تیم ملی ایتالیا موفق شدند برای اولین به رتبه سوم رقابت های جام جهانی دست پیدا کنند.

به گزارش خبرنگار ما از "ورزش سه"، تیم ملی کشورمان پس از شکست در مرحله نیمه نهایی رقابت های جام جهانی در برابر تاهیتی ،در دیدار رده بندی در برابر تیم ملی ایتالیا قرار گرفت تا برای دومین در مقابل این تیم عرض اندام کند و این ملی پوشان کشورمان بودند که توانستند با نتیجه 5 بر 3 به پیروزی برسند و به عنوان سومی جام جهانی دست پیدا کنند.


ملی پوشان کشورمان در وقت اول این دیدار موفق شد با یک گل از پس حریف خود بگذرد، در وقت دوم آنها توانستند بازی را دو بر صفر کنند و در وقت سوم پیروزی خود را با نتیجه پنج بر سه به تثبیت رساندند.

ملی پوشان کشورمان پس از حضور در این رقابت ها و در مرحله گروهی در برابر تیم های مکزیک و نیجریه با نتایج سه بر دو و پنج بر چهار به پیروزی رسیدند و در برابر ایتالیا با نتیجه پنج بر چهار شکست خوردند.


آنها پس از صعود از گروه خود در مرحله بعدی برابر تیم ملی سوئیس قرار گرفتند و توانستند این بازی را نیز با نتیجه چهار بر سه به سود خود به پایان برسانند. اما ملی پوشان کشورمان در بازی  مرحله نیمه نهایی برابر تیم ملی تاهیتی به تساوی رسیدند تا در ضربات پنالتی مغلوب این تیم شوند و از صعود به فینال بازبمانند.


در آخرین دیدار نیز ملی پوشان کشورمان علاوه بر رسیدن به عنوان سومی موفق شدند از تیم ملی ایتالیا نیز انتقام بگیرند و شکست در مرحله گروهی را جبران کنند و پس از افتخارآفرینی در رقابت های جام کنفدراسیون ها برای اولین بار در رقابت های جام جهانی روی سکو بروند و مدال این رقابت ها را نیز به ویترین افتخارات خود اضافه کنند.

در ادامه این رقابت ها از ساعت 1 بامداد تیم های ملی فوتبال ساحلی برزیل و تاهیتی در دیدار نهایی به میدان می روند تا قهرمان این رقابت ها مشخص شود.

خواندن 6785 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 20, 1394
رضا شکاری مهمان امشب برنامه 90 است. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، رضا شکاری بازیکن تیم ملی ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…