ندید بگیرید

تصمیم گرفتم برای حفظ سلامتی بازیکنان، تیم را از زمین بیرون بکشم

سرمربی جوانان نفت در خصوص دیدار این تیم در هفته یازدهم صحبت کرد.

به گزارش سایت استعداهای فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، محسن سعدی سرمربی جوانان نفت بعد از دیدار با نیروی زمینی که بدلیل بیرون کشیدن شاگردانش اززمین نیمه کاره تمام ماند گفت: واقعا اتفاق عجیبی در بازی ما مقابل نیروی زمینی رخ داد.

وی ادامه داد: تیم ما دو بر صفر از حریف پیش بود اما داور دو بازیکن ما را اخراج کرد. من، یک مربی و تدارکات تیم هم از کنار زمین اخراج شدیم. دو پنالتی هم به سود تیم حریف گرفته شد. در حالی که کمک داور اعلام کرد بازیکن دیگری مرتکب خطا شده، داور حرف وی را رد کرد و به بازیکن ما که قبلا کارت زرد گرفته بود کارت دوم را نشان داد و اخراج کرد.

سعدی گفت: بازیکن تیم ما از ناحیه صورت با جراحت مواجه شده و وضعیت داوری هم اسفناک بود. به همین دلیل تصمیم گرفتم برای حفظ سلامتی بازیکنان، تیم را از زمین بیرون بکشم. متاسفانه مشخص نیست در فوتبال پایه چه می گذرد. برای کسب پیروزی برخی تیم ها دست به هر کاری می زنند در حالی که فلسفه فوتبال پایه آموزش است نه برد ....

خواندن 4187 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

اطلاعات تکميلي

  • شبکه های اجتماعی:

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 26, 1394
هفته یازدهم لیگ برتر نونهالان تهران روزهای پنجشنبه و جمعه برگزار گردید. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…