چاپ کردن این صفحه

ندید بگیرید

بازیکنان ما مثل بازیکنان برخی تیم ها محصل پیش دانشگاهی نیستند!

سرمربی نوجوانان پیکان به  برخی موارد اشاره کرد.

به گزارش سایت استعداهای فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، امیر فلاحی در مورد صحبت سرمربی استیل آذین نوین نوشت:

قبل از هر چیز درگذشت هادی نوروزی کاپیتان پرسپولیس را به جامعه فوتبال و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنم واینکه همه ما در نهایت در یک وجب جا باید بخوابیم.

من به نوبه خودم به آقای مراد حاصلی بابت داشتن چنین تیم خوب وبازی روان و رو به جلو مقابل تیم پیکان البته بعد از دقیقه  40تبریک عرض می کنم چرا که معتقدم هم اصول دفاع وهم اصول حمله را به بازیکنان آموزش داد و آرزوی موفقیت در ادامه راه برای ایشان که بدون دریافت هیچ وجهی (طبق شنیده ها) از بازیکنان وارد مسابقات شده اند را دارم.

در خصوص سوال ایشان از هییت فوتبال هم باید عرض کنم که باشگاه پیکان هم بابت این سوال پاسخی روشن وقانونی دریافت نکرد و لذا در نهایت با حکم کمیته محترم انظباطی فدراسیون فوتبال موفق به صدور کارت بازی آنها شد که باید بابت این همکاری از هییت فوتبال تشکر کنم. در مورد داوری هم باید عرض کنم که به نظر بنده تصمیمات داور بازی صحیح وبی مورد بوده است. در نهایت باید عرض کنم که بازیکنان پیکان در مقطع دوم دبیرستان مشغول تحصیل می باشند نه مثل بعضی از بازیکنان سایر تیم ها در مقطع پیش دانشگاهی! ضمنا عید غدیر خم عید ولایت هم بر همگان مبارک باد.

خواندن 6689 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

اطلاعات تکميلي

  • شبکه های اجتماعی:
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…