ندید بگیرید

اگر جای مقاومت باشگاهی خصوصی بود بازهم بازی تجدید می شد؟

مدیرعامل باشگاه دارایی نوین به برنامه ریزی هیات فوتبال اعتراض کرد.

به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، دیدار تیم های جوانان مقاومت و دارایی نوین به میزبانی مقاومت که بدلیل عدم حضور پزشک انجام نشد طبق برنامه هیات فوتبال باید برگزار شد.

حسین معصومی مدیرعامل باشگاه دارایی نوین در اعتراض به این مساله گفت: سوال من از هیات فوتبال این است اگر به جای مقاومت باشگاه خصوصی بود آیا باز هم مسابقه تجدید می شد؟ ما 42 دقیقه منتظر حضور پزشک مسابقه بودیم. بعد از اینکه وی حضور پیدا نکرد بازی برگزار نشد. اگر این مساله با میزبانی باشگاهی خصوصی رخ می داد شک نکنید آن تیم سه بر صفر و البته طبق مقررات بازنده می شد اما چرا در مورد مقاومت این مساله نادیده گرفته شد؟

وی ادامه داد: شاید ما در اعتراض به این تصمیم هیات فوتبال در روز مسابقه حاضر نشویم و نامه اعتراض کتبی خود را به هیات فوتبال تهران ارسال خواهیم کرد. این تصمیم علاوه بر اجحاف به تیم دارایی نوین به ضرر سایر تیم هایی است که در کورس قهرمانی قرار دارند.

خواندن 5163 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

اطلاعات تکميلي

  • شبکه های اجتماعی:

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- بهمن 10, 1395
مسابقات گروه A در بندر گروگ سيريك با ياد داور ارزشمند فوتبال ساحلي كشور دكتر مرتضي رهگشا وياد شهداي اتش نشان و يك دقيقه ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…