ندید بگیرید

راه را اشتباه می رویم؟!

اوضاع تیم های باشگاهی روسیه چندان جالب نیست.

به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به نقل از فوتبال پایه، وضعیت تیم های باشگاهی روسیه دست کمی از اوضاع اقتصادی باشگاهی خودمان ندارد.

طبق گزارش های منتشر شده، بیشتر تیم های لیگ برتری این کشور با مشکل مالی روبرو هستند و از طرفی بازیکنان رده های پایه به جای حضور در تیم های باشگاهی کشور خودشان راهی دیگر کشورهای اروپایی می شوند تا در سایر کشورها فوتبال خود را دنبال کنند.

در این شرایط شاهد حضور جوانان کشورمان در مسابقات روسیه هستیم. سردارآزمون و سپس سعید عزت الهی! اینکه برای عزت الهی نیز چه مشکلی بوجود آمده فعلا به کنار اما آیا بازیکنان جوان ما راه را اشتباه می روند؟ آیا بهتر نیست مدیران برنامه بازیکنان تیم ملی امید فکر بهتری داشته باشند چرا که بازیکنان جوان روسیه هم دیگر کمتر در این کشور بازی می کنند و ترجیح می دهند راهی لیگ های دیگر شوند!

شاید راه را اشتباه رفته ایم شاید هم ....

خواندن 5285 دفعه
به اشتراک گذاری این مقاله

اطلاعات تکميلي

  • شبکه های اجتماعی:

رســــانه

  • روزنامه
  • مجلات
  • تجهیزات ورزشی
  • مصاحبه
نوشته شده سردبیر
- بهمن 28, 1397
قوانین یک انتقال سالم؛ مدیران بخوانند هر ساله 15هزار فوتبالیست حرفه‌ای در فصل نقل و انتقالات بین ...
نوشته شده سردبیر
- آبان 26, 1394
مدیر آموزش و پژوهش آکادمی ملی فوتبال از اعلام اسامی دختران و پسران منتخب فستیوال های مدارس فوتبال ...
نوشته شده سردبیر
- مهر 29, 1394
کارگاه آموزشی فاز دوم ویژن ایران به میزبانی لرستان در اواسط آبان ماه برگزار می شود. به گزارش سایت خبر فوتبال پایه به ...
Has no content to show!

خـــبر پایه

محیط پر هیاهوی فوتبال ، تنها میدان بزرگ رقابت و مبارزه نیست ؛ بلکه تجلی گاه ارزشهای والای انسانی است که در آن صحنه های کوشش ، گذشت ، همکاری ، صداقت ، بردباری جلوه می کند و شاگردان این کلاس ، درس تلاش ، فداکاری ، تعاون ، مردانگی ، استقامت و شجاعت می آموزند .

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…